Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Awarie prądu kosztują 1,3 mld zł rocznie

Finanse

Ponad 1,3 mld zł rocznie traci polska gospodarka przez wyłączanie dostaw energii elektrycznej spowodowane awariami sieci. Długość trwania takich awarii jest u nas ponad ośmiokrotnie wyższa niż w Danii albo w Niemczech.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.cire.pl/item,106988,1,0,0,0,0,0,ponad-13-mld-zl-rocznie-kosztuja-polska-gospodarke-wylaczenia-energii.html

Udostępnij

Egipt dba o turystów z Rosji

Finanse Egipt rosja rubel waluta

Egipt jest zainteresowany przyciągnięciem rosyjskich turystów, dlatego planuje umożliwienie turystom z Rosji płacenia w Egipcie rublami. Oficjalnego porozumienia w tej sprawie jeszcze nie ma, jednak, jak zapewnił Władimir Putin, Rosja i Egipt pracują już nad dokumentem pozwalającym na rozliczanie operacji finansowych między obydwoma krajami w ich własnych walutach narodowych.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033801,title,Rosjanie-zaplaca-w-Egipcie-rublami-Nieoczekiwany-skutek-sankcji,wid,17272609,wiadomosc.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033801,title,Rosjanie-zaplaca-w-Egipcie-rublami-Nieoczekiwany-skutek-sankcji,wid,17272609,wiadomosc.html