Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Sony reklamuje drogą kartę pamięci dla audiofilów

Nauka i Technologie

Japońska firma zaprezentowała kartę pamięci SR-64 XHA. Zdaniem producenta, nośnik został skonstruowany w taki sposób, aby zminimalizować zakłócenia podczas odczytu danych i zapewnić możliwie wysoką jakość odtwarzanej z niego muzyki.

Karta o pojemności 64 GB została wyceniona na 160 dolarów, czyli około pięciokrotnie drożej od podobnych nośników. Produkt Sony spotkał się w mediach z powszechną krytyką jako gadżet, którego cena nie znajduje uzasadnienia w jakości i parametrach technicznych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/sony-sr-64hxa-karta-pamieci-dla-audiofilow.html

Udostępnij

HTC One M9: błąd sklepu ujawnił specyfikację smartfonu

Nauka i Technologie android Flagowce HTC komunikacja Qualcomm smartfony Snapdragon Telefony

Najnowszy, flagowy smartfon HTC ma oficjalnie zadebiutować na rynku dopiero 1 marca, ale już teraz ujawniono jego specyfikację. Doszło do tego za sprawą niemieckiego sklepu CyberPort, który omyłkowo włączył smartfon do aktualnej oferty, ujawniając tym samym światu jego specyfikację techniczną.

HTC One M9 został wyposażony w 5-calowy ekran Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB RAM-u i 20-megapikselową kamerę. Na dane przewidziano 32 gigbajty wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Smartfon zostanie wyposażony w moduł NFC, a jego premierowa cena wyniesie 749 euro.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/htc-one-m9-poznalismy-wyglad-i-specyfikacje-smartfona.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/htc-one-m9-poznalismy-wyglad-i-specyfikacje-smartfona.html