Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Sikorski dostał list z pogróżkami

Polska

Marszałek sejmu Radosław Sikorski dostał list z pogróżkami. Osoba podpisująca się jako „Gerd von Hengren” napisała, że w biurze marszałka podłożyła ładunek wybuchowy, który wybuchnie dziś w południe. Podobne listy otrzymali także pracownicy biura Sikorskiego. Pirotechnicy nie znaleźli niczego niepokojącego, pozostaną jednak w biurze do godzin popołudniowych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/855274,za-24-godziny-radziu-zginie-sikorski-dostal-list-z-pogrozkami.html

Udostępnij

Nowa metoda oszustw zamiast "na wnuczka"

Polska komenda wojewódzka metoda na wnuczka oszustwa seniorzy złodzieje

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie przekazała, że złodzieje okradający seniorów podają się za przedstawicieli organizacji charytatywnych, ekipy remontowe, czy przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,17470728,Juz_nie_oszukuja__na_wnuczka___Maja_lepsze_sposoby.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,17470728,Juz_nie_oszukuja__na_wnuczka___Maja_lepsze_sposoby.html