Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Wizyta wiceszefa dyplomacji Rosji w Polsce

Polityka

MSZ poinformowało, że głównymi tematami wczorajszych rozmów rozmów były konflikt na Ukrainie, porozumienie Mińskie, sprawy dotyczące nieruchomości dyplomatycznych oraz katastrofy smoleńskiej. Podobne „robocze konsultacje” mają odbywać się co pół roku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1385058,Wiceszef-MSZ-Rosji-w-Polsce-Kanaly-komunikacji-beda-podtrzymywane

Udostępnij

Putin boi się ukraińskiej rewolucji

Polityka putin rewolucja ukraińska

Borys Tarasiuk, były dwukrotny szef dyplomacji Ukrainy, w wywiadzie dla tygodnika „wSieci” podkreślił, że główną obawą Rosji jest udana rewolucja ukraińska, a dokładniej to, że może ona ogarnąć również mieszkańców Rosji. Tarasiuk wyraził również nadzieję, że nowe porozumienie z Mińska będzie respektowane w większym stopniu niż poprzednie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/borys-tarasiuk-glowna-obawa-putina-jest-udana-rewolucja-ukrainska/6b67k

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/borys-tarasiuk-glowna-obawa-putina-jest-udana-rewolucja-ukrainska/6b67k