Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Frankowicze odgywają się na bankach

Finanse

Osoby zadłużone w szwajcarskiej walucie zamierzają zlikwidować konta i zabrać wszystkie oszczędności z banków, w których zaciągnęli kredyty we frankach. Namawiają do tego również znajomych i członków rodziny.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/483664,zadluzeni-we-frankach-maja-plan-odegrania-sie-na-bankach.html

  • http://anderwald.info/ Jakub Anderwald

    To naprawdę jest tak ważna wiadomość żeby trafiła na zipnews?

Udostępnij

KE wciąż czeka na list od rządu Grecji

Finanse grecja Komisja Europejska reformy wsparcie finansowe

Komisja Europejska wciąż czeka na oficjalny list od rządu Grecji. Termin przesłania listu zawierającego listę koniecznych reform, które rząd w Atenach ma zamiar wprowadzić, mija dziś o północy.  Od listu zależy dalsza pomoc finansowa dla Grecji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1384383,Grecja-musi-przedstawic-plan-reform-KE-czeka-na-oficjalny-list-Inaczej-wsparcia-nie-bedzie

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1384383,Grecja-musi-przedstawic-plan-reform-KE-czeka-na-oficjalny-list-Inaczej-wsparcia-nie-bedzie