Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

HTC One M9: błąd sklepu ujawnił specyfikację smartfonu

Nauka i Technologie

Najnowszy, flagowy smartfon HTC ma oficjalnie zadebiutować na rynku dopiero 1 marca, ale już teraz ujawniono jego specyfikację. Doszło do tego za sprawą niemieckiego sklepu CyberPort, który omyłkowo włączył smartfon do aktualnej oferty, ujawniając tym samym światu jego specyfikację techniczną.

HTC One M9 został wyposażony w 5-calowy ekran Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB RAM-u i 20-megapikselową kamerę. Na dane przewidziano 32 gigbajty wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Smartfon zostanie wyposażony w moduł NFC, a jego premierowa cena wyniesie 749 euro.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/htc-one-m9-poznalismy-wyglad-i-specyfikacje-smartfona.html

Udostępnij

Algorytm Microsoftu przewidział zdobywców Oscarów

Nauka i Technologie Asystent głosowy Big Data Bing Cortana Microsoft Oscary Przewidywanie przyszłości Redmond wyniki

Należące do Microsoftu, nowojorskie laboratorium Big Data wykorzystało posiadane algorytmy i dane do przewidzenia, jakie filmy zdobędą statuetkę Oscara w określonych kategoriach. Odpowiedzi udzielał należący do Microsoftu i stosowany w urządzeniach mobilnych asystent głosowy, Cortana.

Algorytmy firmy z Redmond okazały się bardzo skuteczne – Cortana wytypowała prawidłowo 21 z 24 laureatów. To samo laboratorium Microsoftu zasłynęło w 2012 roku przewidywaniem wyników amerykańskich wyborów, trafnie prognozując wynik dla 49 z 50 stanów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://pclab.pl//news62192.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://pclab.pl//news62192.html