Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

300 mln na stypendia dla najzdolniejszych

Polska

Na stypendia na zagraniczne studia rząd ma zamiar przeznaczyć 300 mln zł. Po studiach absolwent będzie miał obowiązek przepracowania w Polsce przynajmniej 5 lat. Minister nauki i szkolnictwa wyższego Lena Kolarska-Bobińska w rozmowie z IAR powiedziała, że  związku ze wzrostem popularności zagranicznych studiów, resort nauki chce w ten sposób wspomóc najzdolniejszych studentów.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/wiadomosci/edukacja/300-mln-zl-na-stypendia-dla-najlepszych-studentow/516hk

Udostępnij

Lawina w Tatrach: cztery osoby przysypane

Polska kurs jaskiniowy lawina ofiary Tatry zagrożenie lawinowe

Jedna osoba zginęła, a druga jest w stanie ciężkim. Poszkodowanymi są cztery uczestniczki kursu jasikiniowego w rejonie Wielkiej Świstówki. W Tatrach obowiązywał drugi stopień zagrożenia lawinowego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lawina-w-tatrach-jedna-osobie-nie-zyje-druga-w-ciezkim-stanie,517488.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lawina-w-tatrach-jedna-osobie-nie-zyje-druga-w-ciezkim-stanie,517488.html