Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Janukowycz chce wrócić na Ukrainę

Polityka

Jeśli tylko pojawi się taka możliwość, powrócę na Ukrainę, by stanąć na czele ruchu przeciwko nowym władzom w Kijowie zapowiedział były prezydent Ukrainy, Wiktor Janukowycz w wywiadzie udzielonym rosyjskiej telewizji publicznej. Janukowycz, który w lutym ubiegłego roku pod presją społeczną został zmuszony do opuszczenia Ukrainy, znalazł schronienie w Rosji. Nie ukrywa jednak, że na bieżąco monitoruje sytuację w kraju.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-janukowycz-przy-pierwszej-sposobnosci-wroce-na-ukraine,nId,1675439

Udostępnij

Wanda Nowicka potencjalnym kandydatem na prezydenta

Polityka kandydat lewica Unia Pracy Wanda Nowicka wybory prezydenckie

Dzisiaj Unia Pracy ma przedstawić swojego kandydata w najbliższych wyborach prezydenckich. „Gazeta Wyborcza” dotarła do informacji, że najprawdopodobniej będzie nim Wanda Nowicka. Szef Unii Pracy liczy, że ich kandydatka znajdzie poparcie wśród partii lewicy pozaparlamentarnej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/494742/Nowicka-bedzie-kolejnym-kandydatem-na-prezydenta/

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/494742/Nowicka-bedzie-kolejnym-kandydatem-na-prezydenta/