Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Korea Północna prowadzi manewry wojskowe

Świat

Siły zbrojne Pjongjangu wzięły udział w manewrach symulujących „uderzenie i zdobycie wyspy”, poinformowała państwowa agencja informacyjna KCNA. Ćwiczenia nadzorował sam przywódca kraju Kim Dzong Un. Szkolenie ma przygotować wojska Korei Północnej do walki z USA.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/cwiczenia-korei-polnocnej-uderzenie-i-zdobycie-wyspy,517364.html

Udostępnij

Irak planuje odbicie Mosulu z rąk dżihadystów

Świat dżihadyści irak kurdowie mosul ofensywa państwo islamskie wojsko

25 tysięcy żołnierzy z Iraku i kurdyjscy bojownicy przygotowują się do odbicia od Państwa Islamskiego jednego z największych miast w Iraku. Ofensywa na Mosul, w którym przebywa około 2 tysięcy terrorystów ma rozpocząć się w maju.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/11,1180908-Plany-odbicia-Mosulu.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/11,1180908-Plany-odbicia-Mosulu.html