Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Miedwiediew: sytuacja gospodarcza Rosji jest trudna

Gospodarka

Premier Dmitrij Miedwiediew przekazał, że sytuacja w jego kraju z powodu nałożonych sankcji jest bardzo zła. W związku z tym potrzebne są trudne decyzje, jak między innymi korekta budżetu na 2015 rok.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75248,17462073,Miedwiediew__Nasza_sytuacja_gospodarcza_wymaga_trudnych.html

Udostępnij

Mali producenci energii dostaną 210 proc. ceny rynkowej

Gospodarka cena energetyka energia elektryczna Sejm senat ustawa

Sejm odrzucił poprawki Senatu do ustawy o odnawialnych źródłach energii. Według poprawek mikroproducenci energii mieli za nią dostawać tyle, ile przewidują taryfy. Za poprawkami glosowała tylko PO. Zdaniem energetyków ustawa bez poprawek spowoduje wzrost cen elektryczności, wynikającej z płacenia mikroproducentom ponad dwukrotnej ceny za energię.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/kontrowersyjne-poprawki-do-ustawy-o-oze-odrzucone/18947842

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/kontrowersyjne-poprawki-do-ustawy-o-oze-odrzucone/18947842