Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Poważne traktowanie rozmów z Putinem to farsa

Polityka

napisał niemiecki dziennik „Sueddeutsche Zeitung”. „Czasami dyplomacja staje się dziedziną osobliwą. Niemiecka kanclerz oraz prezydenci Francji i Ukrainy skontaktowali się w czwartek ze swoim rosyjskim kolegą w celu omówienia trwających walk w Donbasie. Na zakończenie wszystkie strony zapewniły, że podtrzymują ustalenia umowy o rozejmie z Mińska – tak jakby ta umowa nie została właśnie rozstrzelana na kawałki przez separatystów podczas bitwy w Donbasie”, Gazeta określiła rozmowy z prezydentem Putinem jako farsę, wobec oczywistego faktu agresji Rosji na Ukrainie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,20523,sz-dyplomatyczne-zabiegi-na-ukrainie-farsa.html

Udostępnij

PO wyda na kampanię prezydencką 10 mln zł

Polityka Bronisław Komorowski kampania po wybory prezydenckie

Platforma Obywatelska przeznaczyła na razie 10 mln zł na kampanię prezydencką Bronisława Komorowskiego. Do takich informacji dotarła Polska Agencja Prasowa. Platforma nie wyklucza zwiększenia tej kwoty w razie potrzeby.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1382328,Nieoficjalnie-na-kampanie-Bronislawa-Komorowskiego-PO-wyda-10-mln-zl

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1382328,Nieoficjalnie-na-kampanie-Bronislawa-Komorowskiego-PO-wyda-10-mln-zl