Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Jest już 9 kandydatów na prezydenta

Polska

Komitety 9 kandydatów w wyborach na prezydenta zarejestrowała Państwowa Komisja Wyborcza. Zgłoszenia wpłynęły od: Janusza Korwin-Mikkego, Janusza Palikota, Andrzeja Dudy, Pawła Kukiza, Bronisława Komorowskiego, Mariana Janusza Kowalskiego, Magdaleny Ogórek, Adama Jarubasa i Jacka Wilka. Kandydaci muszą do 26 marca dostarczyć po 100 tys. podpisów pod deklaracją poparcia.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory-prezydenckie/artykuly/483329,wybory-prezydenckie-w-pkw-zarejestrowalo-sie-juz-9-komitetow.html

Udostępnij

Rolnicy protestują przed Sejmem

Polska premier Ewa Kopacz protest rolnicy zielone miasteczko

Jak poinformowało Polskie Radio, pierwsza grupa protestujących rolników jest już przed Sejmem, o 14.00 chcą rozmawiać z premier Ewą Kopacz. Zapowiadają, że jeśli nie dojdzie do rozmów, wówczas postawią „Zielone Miasteczko”. W stolicy ma pojawić się ok. 10 tys. protestujących rolników z różnych regionów kraju.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/warszawa-rolnicy-protestuja-przed-budynkiem-sejmu/rmncn

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/warszawa-rolnicy-protestuja-przed-budynkiem-sejmu/rmncn