Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Loteria Paragonowa – wsparcie uczciwego obrotu gospodarczego

Gospodarka

Ruszył przetarg na organizatora Loterii Paragonowej. W zabawie będzie mógł wziąć udział każdy, kto zarejestruje na specjalnej stronie internetowej paragon fiskalny na kwotę co najmniej 10 zł. Do wygrania będą m.in. samochody, laptopy, tablety. Ministerstwo Finansów podkreśla, że loteria służy wspieraniu uczciwych przedsiębiorców.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Wez-paragon-wygraj-samochod,wid,17270698,wiadomosc.html

Udostępnij

Oficjalne zakończenie strajku w JSW

Gospodarka Jarosław Zagórowski jastrzębska spółka węglowa Piotr Szereda prezes protest strajk

Strajk w Jastrzębskiej Spółce Węglowej został oficjalnie zakończony. Taką informację przekazał rzecznik sztabu protestacyjno-strajkowego Piotr Szereda. Decyzję o tym podjęły związki po zaakceptowaniu rezygnacji ze stanowiska prezesa Jarosława Zagórowskiego przez radę nadzorczą spółki.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1381150,W-Jastrzebskiej-Spolce-Weglowej-oficjalnie-zakonczyla-sie-akcja-protestacyjnostrajkowa

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1381150,W-Jastrzebskiej-Spolce-Weglowej-oficjalnie-zakonczyla-sie-akcja-protestacyjnostrajkowa