Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polacy źle oceniają rząd Ewy Kopacz

Polityka

Lutowe notowania rządu są najniższe od momentu, gdy premierem została Ewa Kopacz. Zwolenników jest tylko 30 procent badanych przez CBOS. Przeciwników jest 32 procent, a obojętnych 33 procent ankietowanych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/najnizsze-poparcie-dla-rzadu-odkad-kopacz-jest-premierem,516483.html

Udostępnij

Włochy apelują o interwencję w Libii

Polityka dżihad libia państwo islamskie włochy

Włoski Minister spraw zagranicznych Paolo Gentiloni stwierdził, iż obecna sytuacja w Libii – obecność członków Państwa Islamskiego, pogróżki pod adresem Włoch i nieustannie nasilająca się fala nielegalnej imigracji – wymaga podjęcia zdecydowanych działań. Gentiloni przypomniał również, że libijski premier Ab Allah as-Sani sam zwrócił się do społeczności międzynarodowej z prośbą o zbrojną interwencję przeciwko bojownikom IS.  Zdaniem komentatorów, po opanowaniu wybrzeża przez Państwo Islamskie razem z uchodźcami z Libii do Europy masowo będą napływać  dżihadyści.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/swiat/news-szef-msz-wloch-apeluje-o-interwencje-zanim-bedzie-za-pozno,nId,1673861

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/swiat/news-szef-msz-wloch-apeluje-o-interwencje-zanim-bedzie-za-pozno,nId,1673861