Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Spada kurs franka szwajcarskiego

Finanse

Szwajcarska waluta jest najtańsza od połowy stycznia. Eksperci przewidują, że frank nadal będzie taniał, oraz że zmaleją raty kredytów hipotecznych, ponieważ zapowiadana jest kolejna obniżka stóp w Szwajcarii.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1381087,Szwajcarska-recesja-pomoze-polskim-frankowiczom-Helweci-obniza-stopy-procentowe-oraz-oslabia-kurs-franka

Udostępnij

Lotos głównym sponsorem polskiej reprezentacji

Finanse grupa lotos piłka nożna polska reprezentacja pzpn

Grupa Lotos została Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kontrakt grupy z PZPN obowiązuje do 31 grudnia 2018 roku i opiewa na kwotę 40 mln zł. Kwota może wzrosnąć w zależności od ewentualnych sukcesów drużyny.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/biznes/grupa-lotos-glownym-sponsorem-polskich-pilkarzy-to-dowod-zaufania-do-druzyny-narodowej_a20256

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/biznes/grupa-lotos-glownym-sponsorem-polskich-pilkarzy-to-dowod-zaufania-do-druzyny-narodowej_a20256