Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Nigeria: 36 osób zginęło w ataku z powietrza

Świat

36 cywilów zginęło, a 27 zstało rannych w wybuchu bomby zrzuconej przez niezidentyfikowany samolot na wieś na północnym wschodzie Nigerii, na granicy z Nigrem. Ofiary ataku brały akurat udział w uroczystościach pogrzebowych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/36-cywilow-zginelo-w-ataku-z-powietrza-na-granicy-z-nigrem/0pnw0

Udostępnij

USA będzie eksportować uzbrojone drony

Świat drony USA

Amerykański rząd zmienił zasady dotyczące sprzedaży broni, by móc eksportować uzbrojone drony do krajów sojuszniczych i zaprzyjaźnionych. Każdy wniosek o zakup będzie rozpatrywany indywidualnie, a wnioskodawcy będą musieli podpisać zapewnienie, iż dron nie zostanie przekazany lub odsprzedany dalej – ich kraj będzie końcowym użytkownikiem maszyny.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,USA-ulatwiaja-sprzedaz-uzbrojonych-dronow-krajom-sojuszniczym,wid,17268502,wiadomosc.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,USA-ulatwiaja-sprzedaz-uzbrojonych-dronow-krajom-sojuszniczym,wid,17268502,wiadomosc.html