Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

USA będzie eksportować uzbrojone drony

Świat

Amerykański rząd zmienił zasady dotyczące sprzedaży broni, by móc eksportować uzbrojone drony do krajów sojuszniczych i zaprzyjaźnionych. Każdy wniosek o zakup będzie rozpatrywany indywidualnie, a wnioskodawcy będą musieli podpisać zapewnienie, iż dron nie zostanie przekazany lub odsprzedany dalej – ich kraj będzie końcowym użytkownikiem maszyny.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,USA-ulatwiaja-sprzedaz-uzbrojonych-dronow-krajom-sojuszniczym,wid,17268502,wiadomosc.html

Udostępnij

Trwają naloty koalicji na Państwo Islamskie

Świat ataki dżihadyści irak Kobane międzynarodowa koalicja naloty państwo islamskie

14 ataków lotniczych przeprowadziła w poniedziałek i wtorek międzynarodowa koalicja pod wodzą USA na cele dżihadystów. Bomby spadły na budynki i pozycje bojowe w okolicach miasta Kobane w Syrii, oraz w Iraku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,17427166,Naloty_w_Syrii_i_Iraku__Koalicja_przeprowadzila_14.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,17427166,Naloty_w_Syrii_i_Iraku__Koalicja_przeprowadzila_14.html