Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Podatki: dochód z przewalutowania kredytu

Finanse

nie byłby opodatkowany – taką propozycję przedstawił w Brukseli minister finansów Mateusz Szczurek, gdy został zapytany o pomysł jednorazowej konwersji kredytów hipotecznych we frankach na kredyty w złotówkach.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://m.pb.pl/3998752,62607,szczurek-dochod-z-przewalutowania-kredytu-nieopodatkowany?dimension=792

Udostępnij

Wyjście Grecji ze strefy Euro jest prawdopodobne

Finanse euroland grecja Grexit strefa euro

28 lutego kończy się obecny program pomocowy dla Grecji. Po kolejnych bezowocnych rozmowach Aten i Brukseli scenariusz wyjścia Grecji z Eurolandu jest coraz bardziej realny.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/483065,grexit-a-potem-chaos-i-bankructwo-wyjscia-grecji-z-eurolandu-nikt-nie-chce.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/483065,grexit-a-potem-chaos-i-bankructwo-wyjscia-grecji-z-eurolandu-nikt-nie-chce.html