Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Łatwa grupa polskich siatkarzy na mistrzostwach Europy

Sport

Polacy mieli szczęście w losowaniu. W fazie grupowej październikowych ME zmierzą się z Belgią, Białorusią oraz zwycięzcą barażu  Słowenia – Portugalia. Żaden z tych zespołów nie jest uznawany za siatkarką potęgę. Polscy siatkarze byli w losowaniu rozstawieni. Impreza odbędzie się we Włoszech i Bułgarii.

 

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/reprezentacja,me-2015-siatkarzy-latwa-grupa-polski,artykul,543008,1,892.html

Udostępnij

Paweł Papke nowym prezesem PZPS

Sport korupcja Paweł Papke pzps siatkówka

Mirosław P., dotychczasowy prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej nadal przebywa w areszcie pod zarzutem korupcji, w związku z czym 4 lutego złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. 16 lutego spotkał się zarząd PZPS, który miał wybrać nowego prezesa. Jedynym kandydatem był Paweł Papke, który otrzymał 19 z 20 głosów. Jednym z głównych zadań, jakie stoją przed nowym prezesem jest wybór trenera reprezentacji kobiet.

Paweł Papke jest obecnie posłem z ramienia PO, ma za sobą wieloletnią karierę siatkarską w barwach reprezentacji Polski, a także m.in. Mostostalu Kędzierzyn-Koźle czy PZU AZS Olsztyn i Asseco Resovii Rzeszów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.pzps.pl/Pawel-Papke-Prezesem-Zarzadu-PZPS.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.pzps.pl/Pawel-Papke-Prezesem-Zarzadu-PZPS.html