Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Separatyści nie zaprzestaną walk o Debalcewe

Europa

Przedstawiciel samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej Denys Puszylin stwierdził, że separatyści nie zaprzestaną walk o Debalcewe. W komentarzu dla agencji Reutera powiedział, że miasto jest ich wewnętrznym terytorium. Według szacunków strony prorosyjskiej w mieście jest okrążonych ok. 8 tys. żołnierzy ukraińskich.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/separatysci-mamy-obowiazek-walczyc-o-debalcewe/0715m

Udostępnij

Budapeszt: antyputinowska demonstracja

Europa Budapeszt demonstracja protest rosja Viktor Orban Węgry władimir putin

Na ulice stolicy Węgier wyszło kilka tysięcy ludzi, żeby pokazać swój sprzeciw wobec dzisiejszej wizycie prezydenta Rosji Władimira Putina, oraz wobec prorosyjskiej polityce rządu Viktora Orbana. Demonstracja przeszła pod hasłem „Putinowi – niet, Europie – tak”.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/18888769/putin-niet-europa-tak-mieszkancy-budapesztu-przeciw-wizycie-prezydenta-rosji

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/18888769/putin-niet-europa-tak-mieszkancy-budapesztu-przeciw-wizycie-prezydenta-rosji