Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

USA: eksplodowały kolejowe cysterny z ropą

Świat

W stanie Wirginia wykoleił się i wybuchł pociąg towarowy przewożący 109 cystern z ropą. Zniszczeniu uległo co najmniej 14 wagonów, a jedna z cystern wpadła do rzeki. Najprawdopodobniej doszło do wycieku. Okoliczne miejscowości zostały ewakuowane, zamknięto też lokalne wodociągi.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Katastrofa-pociagu-z-ropa-naftowa-w-USA-Ewakuacja-dwoch-miejscowosci,wid,17265092,wiadomosc.html?ticaid=1145bb

Udostępnij

Egipt kupi od Francji wojskowe uzbrojenie

Świat Egipt Francja kontrakt minister obrony myśliwce pociski Rafale umowa

Umowę w sprawie zakupu francuskiego sprzętu wojskowego za łączną wartość 5,2 mld euro podpisał w poniedziałek minister obrony Egiptu. W ramach kontraktu Egipt otrzyma od Francji między innymi 24 myśliwce Rafale i pociski kierowane powietrze – powietrze.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/egipt-zawarcie-umowy-ws-zakupu-francuskich-mysliwcow-rafale/zxwz6

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/egipt-zawarcie-umowy-ws-zakupu-francuskich-mysliwcow-rafale/zxwz6