Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

UK: TESCO zwolni 10 tys. osób

Gospodarka

Nawet 10 tys. osób może stracić pracę w ramach działań oszczędnościowych największej sieci supermarketów w Wielkiej Brytanii. Zwalniana będzie przede wszystkim kadra menadżerska średniego szczebla, ale także pracownicy sklepów przeznaczonych do likwidacji. Działania te mają zapewnić roczne oszczędności na poziomie 250 mln funtów.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/tesco-tnie-zatrudnienie-do-zwolnienia-nawet-10-tys-pracownikow,515616.html

Udostępnij

Wolniejszy wzrost i umocniona deflacja

Gospodarka deflacja produkt krajowy brutto spadek cen spowolnienie wzrost

Wzrost PKB w ostatnim kwartale 2014 roku spadł z 3,3 do 3 procent, porównując z trzecim kwartałem. Te dane potwierdziły oczekiwania, ale niespodzianką jest pogłębienie deflacji, czyli spadku cen o 1,3 proc, wobec 1 procenta w grudniu 2014 roku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wnp.pl/wzrost-wolniejszy-deflacja-wieksza,244559_1_0_0.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wnp.pl/wzrost-wolniejszy-deflacja-wieksza,244559_1_0_0.html