Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Separatyści grożą pacyfikacją Debalcewa

Europa

Separatyści grożą dalszą ofensywą i pacyfikacją Debalcewa, jeśli strona ukraińska się nie podda. Prorosyjscy bojownicy twierdzą, że zawieszenie broni nie jest przestrzegane. Strona ukraińska odpowiada, że jej wojska również są atakowane.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-grozby-prorosyjskich-separatystow/y4b1d

Udostępnij

Ukraina: separatyści zaatakowali ponad 60 razy

Europa atak donbas rosja separatyści siły rządowe ukraina wojna na Ukrainie

Prorosyjscy separatyści wznowili ataki na siły rządowe. W ciągu całej niedzieli zaatakowali ponad 60 razy. Takie dane podało dowództwo operacji antyterrorystycznej. Arsenij Jaceniuk natomiast stwierdził, że Rosja powinna zapłacić za odbudowę Donbasu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,17413537,Wladze_w_Kijowie__separatysci_wznowili_intensywne.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,17413537,Wladze_w_Kijowie__separatysci_wznowili_intensywne.html