Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Górnicy JSW wrócili do pracy

Polska

Po niemal trzytygodniowym strajku górnicy Jastrzębskiej Spółki Węglowej wrócili dziś do pracy. Prezes JSW Jarosław Zagórowski ma ustąpić jutro. Jego dymisja była głównym postulatem związkowców.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/493944/Gornicy-JSW-wracaja-do-pracy-Przerwany-strajk/

Udostępnij

Most Łazienkowski może być nieczynny kilka miesięcy

Polska asfalt Most Łazienkowski pożar Warszawa wyłączenie

Jeden z najważniejszych i najbardziej obciążonych mostów w Warszawie, zdaniem prof. Andrzeja Zalewskiego z Katedry Urbanistyki i Gospodarki Przestrzennej Politechniki Warszawskiej, może być wyłączony z użytkowania nawet przez kilka miesięcy. Żeby położyć nowy asfalt trzeba poczekać, aż temperatura przekroczy na dłużej 5 stopni.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/493914/Most-Lazienkowski-moze-byc-zamkniety-nawet-przez-kilka-miesiecy/

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/493914/Most-Lazienkowski-moze-byc-zamkniety-nawet-przez-kilka-miesiecy/