Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Politycy z całego świata na forum w Łodzi

Polityka

VII Forum Europa – Ukraina rozpoczęło się od prezentacji raportu Ukraina 2014. Dotyczyło przemian gospodarczych i politycznych w tym kraju w minionym roku. Podczas niedzielnej sesji plenarnej politycy mówili o konieczności wsparcia Ukrainy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3752633,forum-europa-ukraina-w-lodzi-politycy-z-calego-swiata-rozmawiaja-o-problemach-na-ukrainie-zdjecia,id,t.html?cookie=1

Udostępnij

Współpracownik prezydenta Janukowycza aresztowany

Polityka Jefremow rosja separatyści ukraina

Ołeksandr Jefremow, były szef frakcji parlamentarnej Partii Regionów, deputowany poprzedniego parlamentu i jeden z polityków z otoczenia obalonego prezydenta Janukowycza został aresztowany z polecenia Prokuratury Generalnej. Jefremow jest podejrzany o finansowanie działalności separatystów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1378115,Ukraina-polityk-bliski-Janukowycza-podejrzany-o-finansowanie-separatystow

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1378115,Ukraina-polityk-bliski-Janukowycza-podejrzany-o-finansowanie-separatystow