Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ministerstwo Pracy prognozuje wzrost wynagrodzeń

Finanse

Władysław Kosiniak Kamysz przekazał IAR prognozę, że pracodawcy zaczną tworzyć nowe miejsca pracy, a wynagrodzenia będą wzrastać. Jego zdaniem jest duża szansa na spadek bezrobocia w tym roku poniżej 10 proc.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.dlahandlu.pl/wiadomosci/minister-pracy-prognozuje-wzrost-wynagrodzen,40689.html

Udostępnij

Walentynki przyniosły handlowcom 1,5 mld zł

Finanse fiskus handlowcy walentynki zysk

Według szacunkowych danych Polacy w tegoroczne walentynki wydać mogli nawet 1,5 mld zł. Z tytułu podatku VAT fiskus dostać może ok. 170 mln zł. Handlowcy odnotowują przed walentynkami znaczny wzrost liczby klientów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1377117,Walentynki-2015-Polacy-wydadza-blisko-15-mld-zl-Zarobia-handlowcy-i-restauratorzy

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1377117,Walentynki-2015-Polacy-wydadza-blisko-15-mld-zl-Zarobia-handlowcy-i-restauratorzy