Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Dwa projekty ustaw o klauzuli sumienia

Polska

W przyszłym tygodniu sejmowa komisja ustawodawcza zajmie się rozpatrzeniem dwóch projektów ustaw związanych z klauzula sumienia. Projekty złożone przez posłów SLD i Twojego Ruchu, wpłynęły do sejmu w lipcu ubiegłego roku, po głośnej sprawie prof. Chazana.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/polska/news-projekty-dot-klauzuli-sumienia-w-komisji-sejmowej,nId,1672419

Udostępnij

Warszawa: pożar Mostu Łazienkowskiego

Polska akcja gaśnicza konstrukcja Most Łazienkowski pożar straż pożarna Warszawa wisła

Pożar rozpoczął się od praskiej strony Wisły i zajął konstrukcję. W gaszeniu ognia brało udział ok. 40 jednostek straży pożarnej. Konstrukcja mostu została prawdopodobnie naruszona.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1377907,Pozar-Mostu-Lazienkowskiego-w-Warszawie-Akcja-potrwa-jeszcze-kilka-godzin

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1377907,Pozar-Mostu-Lazienkowskiego-w-Warszawie-Akcja-potrwa-jeszcze-kilka-godzin