Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Dania: policja szuka terrorysty

Polityka

który strzelał nocą pod synagogą w Kopenhadze śmiertelnie raniąc jedną osobę w głowę. Innego mężczyznę, który zaczął strzelać w pobliżu dworca, policjanci zastrzelili. Policja bada, czy strzelanina w pobliżu synagogi i przy dworcu związana była z wczorajszym atakiem na kawiarnię, w której odbywało się spotkanie zorganizowane przez szwedzkiego artystę Larsa Vilksa, autora karykatur proroka Mahometa.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17410692,Kolejne_strzelaniny_w_Kopenhadze__przed_synagoga_i.html

Udostępnij

Włochy rozważają wojskową interwencję w Libii

Polityka dżihadyści libia wojna domowa włochy

Włochy czują się zagrożone aktualną sytuacją w Libii i nie wykluczają zbrojnej interwencji w tym ogarniętym wojną domową kraju. Szef MSZ Paolo Gentiloni zapewnił, że Włosi są gotowi walczyć w ramach prawa międzynarodowego i w międzynarodowych operacjach.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlochy-zagrozone-sytuacja-w-libii-nie-wykluczaja-zbrojnej-interwencji/4w13l

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlochy-zagrozone-sytuacja-w-libii-nie-wykluczaja-zbrojnej-interwencji/4w13l