Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Osama bin Laden zlecał zabicie prezydenta Mubaraka

Świat

Świadek, zeznający w sądzie w Nowym Jorku w procesie Saudyjczyka al-Fawwaza, oskarżonego o udział w zamachach bombowych na ambasady USA w Kenii i Tanzanii powiedział, że bin Laden prosił go o zabicie prezydenta Egiptu Hosniego Mubaraka. Szef Al-Kaidy zaproponował, aby wykorzystać w tym celu jego własny samolot jako broń do samobójczego ataku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,91446,17409681,USA__Swiadek__bin_Laden_chcial__bym_zabil_Mubaraka.html

Udostępnij

Rosyjskie drony nad Arktyką

Świat arktyka drony Kanada rosja sojusz pięciorga oczu wywiad

Jak ocenia kanadyjski wywiad, Rosjanie, którzy od kilku lat zwiększają swoją obecność w rejonie Arktyki, mogą używać dronów do szpiegowania na tym terytorium. Podobne działania mogą podejmować Chiny. Informacje zdobyte przez kanadyjski wywiad zostały przekazane krajom należącym do grupy „Five Eyes” – Sojuszu Pięciorga Oczu.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1377641,Rosyjskie-drony-w-misji-szpiegowskiej-nad-Arktyka

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1377641,Rosyjskie-drony-w-misji-szpiegowskiej-nad-Arktyka