Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Hiszpania żąda od Grecji zwrotu 26 mld euro

Finanse

Hiszpania nie zgadza się na zmniejszenie długu Grecji i żąda zwrotu pożyczonych 26 mld euro. Informując o tym, minister finansów Luis de Guindos podkreślił, że w razie konieczności Hiszpania będzie dochodzić swych praw we wszystkich możliwych instytucjach. Grecja jest obecnie zadłużona na ok. 320 mld euro.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Hiszpania-zada-od-Grecji-zwrotu-26-mld-euro-3288908.html

Udostępnij

Rekordowe wzrosty na nowojorskich giełdach

Finanse Nasdaq nowojorskie giełdy produkt krajowy brutto rekord s&p 500 strefa euro wzrost

Piątkowa sesja w Nowym Jorku zakończyła się wzrostem głównych indeksów, rekordowym wynikiem S&P 500 oraz najlepszymi notowaniami Nasdaq od 15 lat. Tak dobre nastroje są zasługą lepszych od oczekiwań danych dotyczących PKB w strefie euro w IV kwartale 2014 roku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1034079,title,Wzrosty-na-Wall-Street-i-nowy-rekord-SP-Nasdaq-najlepiej-od-15-lat,wid,17259327,wiadomosc.html?ticaid=11456a&_ticrsn=3

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1034079,title,Wzrosty-na-Wall-Street-i-nowy-rekord-SP-Nasdaq-najlepiej-od-15-lat,wid,17259327,wiadomosc.html?ticaid=11456a&_ticrsn=3