Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Rosyjskie rakiety atakują Debalcewo i Mariupol

Europa

Debalcewe – miasto we wschodniej Ukrainie, będące ważnym węzłem transportowym, jest pod nieustającym ostrzałem rakietowym. Nadal toczą się także walki o Mariupol, strategiczne miasto portowe. Separatyści chcą za wszelką cenę zdobyć miasta przed wejściem w życie ustalonego w Mińsku rozejmu, który ma zacząć obowiązywać dziś o 23.00.

Ambasador USA na Ukrainie  Geoffrey Pyatt opublikował na Twitterze zdjęcia satelitarne rosyjskich nowych systemów rakietowych koło Debalcewa.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/walki-na-wschodzie-ukrainy/ht252

Udostępnij

Rosja ostrzega, że Ukraina może złamać rozejm

Europa Debalcewo mińsk pokój rosja rozejm ukraina wojna na Ukrainie zagrożenie

Siły ukraińskie znajdujące się w mieście Debalcewo będą próbowały wydostać się z tzw. kotła. Takie ostrzeżenie wydał rzecznik Kremla. To będzie oznaczało zerwanie rozejmu z Mińska. Władimir Putin miał sygnalizować takie zagrożenie już podczas rozmów pokojowych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1377338,Goraco-na-wschodzie-Ukrainy-Rosja-ostrzega-sily-ukrainskie-moga-zlamac-rozejm

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1377338,Goraco-na-wschodzie-Ukrainy-Rosja-ostrzega-sily-ukrainskie-moga-zlamac-rozejm