Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

19 osób zginęło w zamachu na meczet w Pakistanie

Świat

Islamscy fundamentaliści wrzucili granaty do szyickiego meczetu w Peszawarze na północnym zachodzie Pakistanu. 19 osób zginęło, a ponad 60 zostało rannych. Do zamachu przyznała się organizacja Tehrik-i-Taliban Pakistan.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1377054,Pakistan-19-zabitych-w-zamachu-na-szyicki-meczet-w-Peszawarze

Udostępnij

Jordania wznowiła naloty na IS

Świat dżihadyści is jordania naloty państwo islamskie

Jordania wznowiła naloty na syryjskie pozycje dżihadystów z Państwa Islamskiego. Oznacza to kontynuację ubiegłotygodniowych zmasowanych ataków. Naloty są odpowiedzią Jordanii na zamordowanie przez bojowników IS pilota wojskowego Muatha al-Kasaesbeha.

https://www.youtube.com/watch?v=DB6e525mtFQ&feature=player_detailpage

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/jordania-wznowila-ataki-lotnicze-na-panstwo-islamskie/jl89g

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/jordania-wznowila-ataki-lotnicze-na-panstwo-islamskie/jl89g