Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Dwóch Polaków polata w Vikersund

Sport

Większość zawodników powołanych przez Łukasza Kruczka na MŚ w Falun trenuje pod jego okiem, a tylko Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł dostali zielone światło na udział w konkursie Pucharu Świata na mamuciej skoczni  w Vikersund. Skład Polaków uzupełnili Bartłomiej Kłusek, Krzysztof Biegun i Stefan Hula z kadry B, jednak żaden z tej trójki nie zdołał przebrnąć kwalifikacji.

Piotr Żyła skoczył na odległość 210 m, a Zniszczoł uzyskał 183,5 m i obu zobaczymy w konkursie. Najdalej pofrunął Norweg Anders Fannemel, który uzyskał 246 m – tylko pół metra mniej, niż wynosi rekord świata. Transmisja z zawodów od 15.50 w TVP1.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/ps-w-vikersund-fenomenalny-skok-fannemela-rekord-swiata-zagrozony-dwoch-polakow-w/r58b1

Udostępnij

Słaby występ polskich panczenistów na mistrzostwach świata

Sport Jan Szymański Konrad Niedźwiedzki mistrzostwa świata w łyżwiarstwie szybkim zbigniew bródka łyżwiarstwo szybkie

Rok temu Zbigniew Bródka zdobył złoty medal Igrzysk Olimpijskich w łyżwiarstwie szybkim, tym razem jednak polska ekipa kończy zawody bez medalu. Bródka zakończył wyścig na 1500 metrów na 6 miejscu, Jan Szymański był 8, a Konrad Niedźwiedzki 10. Poniżej oczekiwań Polacy spisali się w wyścigu drużynowym (liczy się czas ostatniego). Polacy od początku jechali wolno i mieli problem z utrzymaniem tempa. Ich miejsce – szóste – jest najsłabszym wynikiem w dużych imprezach w ostatnich latach.

W konkursie indywidualnym triumfował Rosjanin Denis Juskow, a drużynowo Holandia, na której terenie – w Heerenveen  – rozgrywane są mistrzostwa.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/zimowe/1,64996,17406900,Lyzwiarstwo_Szybkie__Juskow_najszybszy_na_1500_metrow_.html#MT

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/zimowe/1,64996,17406900,Lyzwiarstwo_Szybkie__Juskow_najszybszy_na_1500_metrow_.html#MT