Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Słaby występ polskich panczenistów na mistrzostwach świata

Sport

Rok temu Zbigniew Bródka zdobył złoty medal Igrzysk Olimpijskich w łyżwiarstwie szybkim, tym razem jednak polska ekipa kończy zawody bez medalu. Bródka zakończył wyścig na 1500 metrów na 6 miejscu, Jan Szymański był 8, a Konrad Niedźwiedzki 10. Poniżej oczekiwań Polacy spisali się w wyścigu drużynowym (liczy się czas ostatniego). Polacy od początku jechali wolno i mieli problem z utrzymaniem tempa. Ich miejsce – szóste – jest najsłabszym wynikiem w dużych imprezach w ostatnich latach.

W konkursie indywidualnym triumfował Rosjanin Denis Juskow, a drużynowo Holandia, na której terenie – w Heerenveen  – rozgrywane są mistrzostwa.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/zimowe/1,64996,17406900,Lyzwiarstwo_Szybkie__Juskow_najszybszy_na_1500_metrow_.html#MT

Udostępnij

Ronaldinho zagra w Angoli?

Sport angola piłka nożna ronaldinho

Zdobywca Złotej Piłki w 2005 roku, była gwiazda PSG, Barcelony i Milanu, Ronaldinho, już niebawem ma przenieść się do Afryki. Brazylijczyk jest obecnie piłkarzem meksykańskiego Queretaro, jednak, zdaniem działaczy klubu Kabuscorp z Angoli, tylko do końca sezonu.

– To jest już przesądzone – zapowiedział Benedict Kangamba, prezydent klubu. – Negocjujemy. W czerwcu Ronaldinho będzie musiał zerwać swój kontrakt z obecnym klubem i wtedy się do nas przeniesie.

Wcześniej w Angoli grał już inny słynny Brazylijczyk, Rivaldo.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,transfery-pilkarskie-na-zywo-bundesliga-premier-league-la-liga,artykul,541922,1,972.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,transfery-pilkarskie-na-zywo-bundesliga-premier-league-la-liga,artykul,541922,1,972.html