Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ronaldinho zagra w Angoli?

Sport

Zdobywca Złotej Piłki w 2005 roku, była gwiazda PSG, Barcelony i Milanu, Ronaldinho, już niebawem ma przenieść się do Afryki. Brazylijczyk jest obecnie piłkarzem meksykańskiego Queretaro, jednak, zdaniem działaczy klubu Kabuscorp z Angoli, tylko do końca sezonu.

– To jest już przesądzone – zapowiedział Benedict Kangamba, prezydent klubu. – Negocjujemy. W czerwcu Ronaldinho będzie musiał zerwać swój kontrakt z obecnym klubem i wtedy się do nas przeniesie.

Wcześniej w Angoli grał już inny słynny Brazylijczyk, Rivaldo.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,transfery-pilkarskie-na-zywo-bundesliga-premier-league-la-liga,artykul,541922,1,972.html

Udostępnij

Legia remisuje ze Śląskiem w ćwierćfinale Pucharu Polski

Sport Legia Warszawa piłka nożna Puchar Polski śląsk wrocław

Po pierwszej połowie Legia prowadziła we Wrocławiu ze Śląskiem 1:0 – bramkę w doliczonym czasie zdobył Michał Żyro. W 58 minucie gry drugą żółtą kartkę zobaczył reprezentant gospodarzy, Tomasz Chołota i wydawało się, że Legia ma przed sobą łatwe zadanie. Na przeszkodzie stał jednak brak skuteczności. W 83 minucie siły wyrównały się – z boiska został wyrzucony Ivica Vrdoljak. Minutę później błąd defensywy Legii wykorzystał Marco Paixao, ustalając wynik meczu na 1:1.

Rewanż w Warszawie zaplanowano na 4 marca.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18832679/gole-i-czerwone-kartki-slask-z-legia-na-remis

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18832679/gole-i-czerwone-kartki-slask-z-legia-na-remis