Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polscy policjanci pojadą na Ukrainę

Polska

Z Polski na Ukrainę trafi policyjny kontyngent,  najprawdopodobniej w ciągu kilku miesięcy, dowiedziała się Polska Agencja Prasowa. Polscy policjanci  mają uczestniczyć w misji doradczej UE. W skład kontyngentu wejdzie 10 funkcjonariuszy lub pracowników policji. Misja będzie miała za zadanie wsparcie reform cywilnego sektora bezpieczeństwa na Ukrainie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polska-wysle-na-ukraine-grupe-policjantow-w-ramach-misji-unii-europejskiej/q8bty6

Udostępnij

Rolnicy wycofują się spod Warszawy

Polska blokada droga krajowa Protest rolników rolnicy utrudnienia Warszawa Zakręt

Zakończył się protest rolników w Zakręcie w okolicach Warszawy, gdzie drogę blokowało około 150 ciągników. To oznacza, że droga krajowa nr 2 jest już przejezdna. Rolnicy wycofywali się z prędkością zaledwie 5 km/h, powodując przy tym poważne utrudnienia w ruchu.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/18829378/rolnicy-w-zolwim-tempie-wycofali-sie-z-zakretu-czesc-blokad-wciaz-jest-kontynuowana

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/18829378/rolnicy-w-zolwim-tempie-wycofali-sie-z-zakretu-czesc-blokad-wciaz-jest-kontynuowana