Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Legia remisuje ze Śląskiem w ćwierćfinale Pucharu Polski

Sport

Po pierwszej połowie Legia prowadziła we Wrocławiu ze Śląskiem 1:0 – bramkę w doliczonym czasie zdobył Michał Żyro. W 58 minucie gry drugą żółtą kartkę zobaczył reprezentant gospodarzy, Tomasz Chołota i wydawało się, że Legia ma przed sobą łatwe zadanie. Na przeszkodzie stał jednak brak skuteczności. W 83 minucie siły wyrównały się – z boiska został wyrzucony Ivica Vrdoljak. Minutę później błąd defensywy Legii wykorzystał Marco Paixao, ustalając wynik meczu na 1:1.

Rewanż w Warszawie zaplanowano na 4 marca.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18832679/gole-i-czerwone-kartki-slask-z-legia-na-remis

Udostępnij

Maciej Bodnar z szansą na zwycięstwo w Tour of Qatar

Sport Katar kolarstwo maciej bodnar

Maciej Bodnar traci tylko 6 sekund do lidera Tour of Qatar. Polak jednak nie przecenia swoich szans na końcowy triumf.

– Ten wyścig ma swoje prawa, codziennie coś się dzieje. Niby jest płasko, a scenariusz zmienia się jak w górach przy okazji Tour de France. Chodzi przede wszystkim o wiatr. Radzę sobie, ale trzeba być czujnym, ciągle jechać z przodu – mówi Bodnar w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”. Przypomnijmy, że w 2016 w Katarze odbędą się mistrzostwa świata w kolarstwie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/maciej-bodnar-podbija-katar/f5dcd

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/maciej-bodnar-podbija-katar/f5dcd