Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Fala strajków w Polsce

Gospodarka

Polski rząd czekają kolejne trudne rozmowy. W tej chwili strajkuje niemal 5 tys. górników, w Warszawie odbywa się protest rolników, pogotowie strajkowe trwa też na kolei. Akcje protestacyjne zapowiedziały już pielęgniarki, protestować będą też pocztowcy.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://praca.wnp.pl/strajkowa-fala-zalewa-polske,244339_1_0_0.html

Udostępnij

Szef PZL zapowiada 2 tysiące miejsc pracy

Gospodarka AW149 Black Hawk EC725 Eurocopter przetarg PZL Świdnik Sikorsky śmiglowiec wojsko

Pod warunkiem, że PZL Świdnik wygra przetarg na 70 wielozadaniowych śmigłowców dla polskiego wojska. Rywalami są amerykański Sikorsky ze śmigłowcem Black Hawk, oraz Eurocopter z EC725. Wygrana w przetargu oznaczałaby inwestycje w lubelską gospodarkę i wzrost rangi PZL na świecie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,17393987,Nowy_szef_PZL_zapowiada_2_tys__miejsc_pracy__Jeden.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,17393987,Nowy_szef_PZL_zapowiada_2_tys__miejsc_pracy__Jeden.html