Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Maciej Bodnar z szansą na zwycięstwo w Tour of Qatar

Sport

Maciej Bodnar traci tylko 6 sekund do lidera Tour of Qatar. Polak jednak nie przecenia swoich szans na końcowy triumf.

– Ten wyścig ma swoje prawa, codziennie coś się dzieje. Niby jest płasko, a scenariusz zmienia się jak w górach przy okazji Tour de France. Chodzi przede wszystkim o wiatr. Radzę sobie, ale trzeba być czujnym, ciągle jechać z przodu – mówi Bodnar w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”. Przypomnijmy, że w 2016 w Katarze odbędą się mistrzostwa świata w kolarstwie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/maciej-bodnar-podbija-katar/f5dcd

Udostępnij

Aleksander Doba Podróżnikiem Roku National Geographic

Sport aleksander doba kajak national geographic podróżnik roku

67-letni Aleksander Doba, który samotnie przepłynął kajakiem Atlantyk został wybrany Podróżnikiem Roku w głosowaniu czytelników amerykańskiej edycji czasopisma „National Geographic”. Przez trzy miesiące Doba uzbierał ponad pół miliona głosów. Mężczyzna spędził w kajaku ponad pół roku, pokonując trasę ok. 12,4 tys km. Wyruszył na początku października 2013 z Lizbony, a podróż zakończył na Florydzie w kwietniu 2014.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18825929/aleksander-doba-podroznikiem-roku

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18825929/aleksander-doba-podroznikiem-roku