Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Gowin: Mińsk to nowa Jałta

Polityka

Jarosław Gowin z Polski Razem określił szczyt w Mińsku mianem „nowej Jałty”. W wypowiedzi dla TVN24 Gowin stwierdził, że w stolicy Białorusi negocjowane są warunki kapitulacji, a podjęte tam ustalenia usankcjonują rozbiór Ukrainy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Echa-rozmow-na-Bialorusi-Jaroslaw-Gowin-Minsk-to-nowa-Jalta,wid,17252968,wiadomosc.html?ticaid=114546&_ticrsn=3

Udostępnij

PSL przeciwko zmianom w ustawie o OZE autorstwa PO

Polityka głosowanie mikroinstalacje mikroproducenci OZE po poprawki psl rząd Sejm senat ustawa

Senat wprowadził poprawki autorstwa Platformy Obywatelskiej do ustawy o OZE dot. mikroproducentów energii, ale PSL nie poprze ich w Sejmie. W tej kwestii ludowcy mają odmienne zdanie niż rząd – chcą wyższej ceny gwarantowanej odkupu energii od właściciela mikroinstalacji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://energetyka.wnp.pl/psl-przeciwne-zapisom-autorstwa-po-w-ustawie-o-oze,244293_1_0_0.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://energetyka.wnp.pl/psl-przeciwne-zapisom-autorstwa-po-w-ustawie-o-oze,244293_1_0_0.html