Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Deficyt budżetu mógł przekroczyć 3,3 proc. PKB

Finanse

W 2014 roku deficyt sektora finansów wyniósł 3,3 proc., czyli nieco powyżej granicy. Minister finansów Mateusz Szczurek poinformował, że w tym roku wskaźnik ten zostanie obniżony poniżej wymaganego progu 3 procent. Do 1 proc. deficytu Polska ma dojść w 2018 roku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/wiekszy-deficyt-budzetu-przez-samorzady,67712.html

Udostępnij

Związki zawodowe kosztują rocznie nawet 300 mln zł

Finanse związki zawodowe

Związki zawodowe kosztują obywateli od 250 do 300 mln zł rocznie – poinformował „Gazetę Wyborczą” poseł PO z parlamentarnego zespołu ds. wolnego rynku Michał Jaros. Dane na ten temat zawiera raport dotyczący kosztów działalności związków zawodowych, opracowany w oparciu o informacje zebrane w 1217 instytucjach.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1034081,title,300-mln-to-ostrozne-szacunki,wid,17246761,wiadomosc.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1034081,title,300-mln-to-ostrozne-szacunki,wid,17246761,wiadomosc.html