Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Szef PZL zapowiada 2 tysiące miejsc pracy

Gospodarka

Pod warunkiem, że PZL Świdnik wygra przetarg na 70 wielozadaniowych śmigłowców dla polskiego wojska. Rywalami są amerykański Sikorsky ze śmigłowcem Black Hawk, oraz Eurocopter z EC725. Wygrana w przetargu oznaczałaby inwestycje w lubelską gospodarkę i wzrost rangi PZL na świecie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,17393987,Nowy_szef_PZL_zapowiada_2_tys__miejsc_pracy__Jeden.html

Udostępnij

Tyski Fiat wyprodukował o 8,6 proc. samochodów więcej

Gospodarka fiat Fiat 500 podwyżka płac samochody tychy wzrost produkcji

W styczniu w Fiat Auto Poland wyprodukowano ponad 29 tys. samochodów. To o 8,6 proc. więcej niż w styczniu 2014 roku. Wzrost zapewnia głównie wysoki popyt na Fiata 500. Związkowcy już domagają się podwyżek płac.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://moto.pb.pl/3995648,23311,w-styczniu-w-tyskim-fiacie-wyprodukowano-ponad-29-tys-aut

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://moto.pb.pl/3995648,23311,w-styczniu-w-tyskim-fiacie-wyprodukowano-ponad-29-tys-aut