Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Związki zawodowe kosztują rocznie nawet 300 mln zł

Finanse

Związki zawodowe kosztują obywateli od 250 do 300 mln zł rocznie – poinformował „Gazetę Wyborczą” poseł PO z parlamentarnego zespołu ds. wolnego rynku Michał Jaros. Dane na ten temat zawiera raport dotyczący kosztów działalności związków zawodowych, opracowany w oparciu o informacje zebrane w 1217 instytucjach.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1034081,title,300-mln-to-ostrozne-szacunki,wid,17246761,wiadomosc.html

Udostępnij

75 mld zł z funduszy unijnych trafi w tym roku do Polski

Finanse fundusze europejskie rozwój gospodarki Unia Europejska

W osiągnięciu zakładanego na ten rok PKB na poziomie 3 proc. pomogą środki finansowe z Unii Europejskiej, które już w najbliższych miesiącach zaczną napływać do Polski. W tym roku Polska zyska rekordową sumę funduszy unijnych, 75 mld zł.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://inwestycje.pl/gospodarka/Fundusze-unijne-rzedu-75-mld-zl-pozytywnie-wplyna-na-tempo-rozwoju-polskiej-gospodarki;251233;0.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://inwestycje.pl/gospodarka/Fundusze-unijne-rzedu-75-mld-zl-pozytywnie-wplyna-na-tempo-rozwoju-polskiej-gospodarki;251233;0.html