Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Fałszowali dokumenty; są już zarzuty dla 145 osób

Polska

145 osób zostało oskarżonych o fałszowanie dokumentów, zlecanie oraz pomocnictwo w ich fałszowaniu, a także o używanie podrobionych dokumentów. Pomorska Straż Graniczna i prokuratura spędziły nad rozpracowaniem tej grupy 6 lat, a przesłuchania trwały tysiące godzin.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/pomorze,42/falszerze-dokumentow,514212.html

Udostępnij

Protest rolników przenosi się do Warszawy

Polska autokary pikieta Protest rolników ratusz stolica traktory Warszawa

Rolnicy nie wjadą jednak do stolicy traktorami i nie sparaliżują miasta, jak wcześniej zapowiadali szefowie związków. Władze Warszawy poinformowały, że protest będzie nielegalny ponieważ zawiadomienie o pikiecie dotarło do Ratusza zbyt późno. Protestujący zostawią maszyny na przedmieściach, a do centrum dojadą autokarami na godz. 13:00.

 

https://www.youtube.com/watch?v=-MlHPRNi1dI#t=69

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/3166/Artykul/1374102,Protesty-rolnikow-w-srode-beda-w-Warszawie-ale-nie-wjada-traktorami-do-miasta

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/3166/Artykul/1374102,Protesty-rolnikow-w-srode-beda-w-Warszawie-ale-nie-wjada-traktorami-do-miasta