Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Trener skazany za korupcję twarzą szkoły piłkarskiej

Sport

Janusz Wójcik, były selekcjoner reprezentacji Polski ma zostać koordynatorem szkoły piłkarskiej w Ulanowie. Wójcik w październiku 2008 został zatrzymany, a w lipcu 2010 oskarżony o korupcję. Szkoleniowcowi postawiono 15 zarzutów związanych z korupcją w piłce. W ubiegłym roku został skazany na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat, grzywnę oraz dwuletni zakaz wykonywania zawodu. Media informują, że patronat nad szkołą ma objąć Wisła Kraków.

– Bardziej od przeszłości korupcyjnej pana Wójcika interesują mnie niepodważalne osiągnięcia naszej kadry pod jego wodzą. Dla wielu ludzi on jest fachowcem i w związku z tym padła propozycja, aby pomógł nam to zorganizować i stworzyć autorski program szkoleniowy. Nie będzie zaangażowany bezpośrednio i trenersko – tłumaczył portalowi „sport.pl” wiceprzewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego Janusz Bronkiewicz.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/pilka/1,95642,17389031,Skazany_za_korupcje_Janusz_Wojcik_koordynatorem_w.html

Udostępnij

Bartosz Kurek nie zagra przeciwko byłym kolegom

Sport bartosz kurek Cucine Lube Banca Marche Treia siatkówka skra

Reprezentujący obecnie barwy włoskiego klubu Cucine Lube Banca Marche Treia Bartosz Kurek nie zagra przeciwko swojemu byłemu zespołowi, Skrze Bełchatów w pierwszym meczu 1/6 finału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Kurek nie znalazł się w meczowej dwunastce delegowanej na to spotkanie przez włoski zespół. Polak nie pojawił się w składzie swojej drużyny także w ostatnim meczu ligowym. Prezes Skry, Konrad Piechocki, przekazał mediom, że Kurek narzeka na uraz piszczela. W tej chwili nie wiadomo, czy zdoła wyzdrowieć na rewanżowe spotkanie, które odbędzie się 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka,siatkowka-liga-mistrzow-bartosz-kurek-nie-zagra-ze-skra-belchatow,artykul,541350,1,282.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka,siatkowka-liga-mistrzow-bartosz-kurek-nie-zagra-ze-skra-belchatow,artykul,541350,1,282.html