Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Mińsk: koniec spotkania Grupy Kontaktowej ds. Ukrainy

Polityka

Wczoraj wieczorem zakończyły się dwugodzinne rozmowy w Mińsku, w których wzięli udział przedstawiciele OBWE, separatystów z Donbasu, ambasador Rosji na Ukrainie oraz były prezydent Ukrainy Leonid Kuczma i były szef jego administracji Wiktor Medwedczuk. Na razie nie ma oficjalnego oświadczenia dla prasy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-Minsku-zakonczylo-sie-spotkanie-Grupy-Kontaktowej-3286525.html

Udostępnij

Rosyjskie media: najemnicy z Polski walczą na Ukrainie

Polityka media rosja ukraina

W rosyjskich mediach – w agencjach prasowych i najważniejszych programach telewizyjnych – regularnie pojawiają się doniesienia o tym, że na Ukrainie walczą zorganizowane oddziały najemników z Polski. Wątkiem tym zajęła się telewizja Biełsat, która podkreśliła, że jak do tej pory nikt nie przedstawił jakiegokolwiek dowodu na udział Polaków w walkach.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=eeZt9QbZFDg

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wedlug-rosyjskich-mediow-na-ukrainie-walcza-zorganizowane-oddzialy-najemnikow-z/l2128

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wedlug-rosyjskich-mediow-na-ukrainie-walcza-zorganizowane-oddzialy-najemnikow-z/l2128