Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Bartosz Kurek nie zagra przeciwko byłym kolegom

Sport

Reprezentujący obecnie barwy włoskiego klubu Cucine Lube Banca Marche Treia Bartosz Kurek nie zagra przeciwko swojemu byłemu zespołowi, Skrze Bełchatów w pierwszym meczu 1/6 finału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Kurek nie znalazł się w meczowej dwunastce delegowanej na to spotkanie przez włoski zespół. Polak nie pojawił się w składzie swojej drużyny także w ostatnim meczu ligowym. Prezes Skry, Konrad Piechocki, przekazał mediom, że Kurek narzeka na uraz piszczela. W tej chwili nie wiadomo, czy zdoła wyzdrowieć na rewanżowe spotkanie, które odbędzie się 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka,siatkowka-liga-mistrzow-bartosz-kurek-nie-zagra-ze-skra-belchatow,artykul,541350,1,282.html

Udostępnij

Justyna Kowalczyk ucina spekulacje o końcu kariery

Sport biegi narciarskie igrzyska olimpijskie justyna kowalczyk mistrzostwa świata w narciarstwe klasycznym

„(…). Chciałabym po raz czwarty wystartować na igrzyskach. Chciałabym po raz szósty stanąć tam na podium. Droga do celu będzie niekonwencjonalna. Po Falun otworzę zupełnie nowy rozdział. A zacznę od spełnienia marzenia małej Justynki.
Wystartuję w Biegu Wazów. Reszta planu będzie w poniedziałek dostępna” – napisała na swoim profilu na Facebooku Justyna Kowalczyk. Ucięła tym samym spekulacje dziennikarzy i kibiców, że po MŚ w Falun zakończy sportową karierę.
Następne zimowe igrzyska odbędą się w 2018 r. w Pjongczang (Korea Południowa).

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/zimowe/1,79225,17382928,Justyna_Kowalczyk__nie_koncze__Chcialabym_wystartowac.html#MT

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/zimowe/1,79225,17382928,Justyna_Kowalczyk__nie_koncze__Chcialabym_wystartowac.html#MT