Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Duża wojskowa aktywność Rosji przy granicy z Łotwą

Europa

Łotwa zaobserwowała wzmożoną aktywność rosyjskich sił zbrojnych w okolicach swych granic. Minister obrony Łotwy Raimonds Vejonis zaznaczył, że Rosjanie stale organizują  ćwiczenia na lądzie i w powietrzu z udziałem licznych jednostek wojskowych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/115/1996/Artykul/1373860,Czy-Lotwa-powinna-obawiac-sie-Rosji

Udostępnij

U wybrzeży Włoch zmarło z wyziębienia 29 imigrantów

Europa akcja ratunkowa imigranci ofiary ranni włochy łodzie

Na pokładzie łodzi u wybrzeży Włoch imigranci spędzili kilkanaście godzin. Dwie łodzie patrolowe znalazły w poniedziałek dryfującą łódź z ponad 100 imigrantami. Temperatura nie przekraczała kilku stopni powyżej zera. 29 zmarło, wielu jest w stanie krytycznym.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3745957,wlochy-co-najmniej-29-imigrantow-zmarlo-z-wyziebienia-na-pokladzie-lodzi,id,t.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3745957,wlochy-co-najmniej-29-imigrantow-zmarlo-z-wyziebienia-na-pokladzie-lodzi,id,t.html