Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

30 Polaków na liście HSBC

Finanse

Szwajcarski oddział banku HSBC pomagał zamożnym klientom w unikaniu płacenia podatków w ich krajach. Na liście klientów tego drugiego z największych banków świata znalazło się ok. 30 Polaków. Listę ujawnił były pracownik banku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://niezalezna.pl/64025-30-polakow-na-liscie-klientow-hsbc-nazwiska-w-rekach-gazety-wyborczej

Udostępnij

UOKiK: 3 mln 300 tys zł kary dla Alior Banku

Finanse Alior Bank kara finansowa lokaty terminowe obca waluta uokik

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał Alior Bank za to, że klientom, którzy posiadali lokaty terminowe w obcej walucie uniemożliwił wypłatę gotowki w tej walucie, jednostronnie zmieniajc regulamin. Bank wycofał się już z zakwestionowanych praktyk.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/482447,uokik-ukaral-alior-bank-za-lokaty-terminowa-w-walucie-obcej.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/482447,uokik-ukaral-alior-bank-za-lokaty-terminowa-w-walucie-obcej.html