Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Węglokoks przejmie cztery kopalnie od Kompanii Węglowej

Gospodarka

Przedwstępną warunkową umowę sprzedaży tzw. kopalń rybnickich podpisała już Kompania Węglowa ze spółką Węglokoks Rybnicki Okręg wydobywczy. Jest to jeden z elementów programu naprawczego dla górnictwa i początek tworzenia tzw. Nowej Kompanii Węglowej.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/706193,1178051-Weglokoks-ma-przejac-od-KW-cztery-kopalnie.html

Udostępnij

Strajk w JSW: już 130 mln zł strat

Gospodarka akcja górnicy jsw protest strajk straty

Strajk górników w Jastrzębskiej Spółce Węglowej trwa trzynastą dobę i kosztował spółkę 130 mln zł w stosunku do planu. Ubytek w sprzedaży węgla sięgnął ok. 445 tys. ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/gielda/wiadomosci/utracone-w-wyniku-strajku-przychody-jsw-wobec-planu-to-130-mln-zl/8xxnk

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/gielda/wiadomosci/utracone-w-wyniku-strajku-przychody-jsw-wobec-planu-to-130-mln-zl/8xxnk